Belediye Kütahyaspor teknik patronu Bekir Ozan Has, hafta sonu oynayacakları Eskişehirspor maçını kazanıp şampiyonluk ümitlerimizi artırmak istediklerini söyledi

3. lig 1. Grupta mücadele veren Belediye Kütahyaspor, Pazar günü maç Dumlupınar stadında Eskişehirspor’u konuk edecek. Zorlu saat 15.00’da başlayacak. 

Karşılaşma öncesi son hazırlıklarını yapan Belediye Kütahyaspor, maçın oynanacağı Dumlupınar stadında çalışmalarını sürdürdü. Teknik patron Bekir Ozan Has gözetiminde çalışan Belediye Kütahyaspor tam kadro olarak antrenmanda yer aldı. 

Karşılaşma öncesinde Kütahya’nın sesi’ine konuşan Teknik patron Bekir Ozan Has, ligi şampiyon olarak bitirmek istediklerini belirtti. 

Eskişehirspor maçını kendi taraftarları önünde kazanmayı hedeflediklerini vurgulayan  Bekir Ozan Has, son iki haftaya da şampiyonluk ümitlerini artırarak girmek istediklerini ifade ederek “Benim hep söylediğim bir şey var. Sonu güzel olacak. İnşallah futbolcu arkadaşlarımızla beraber, buraya gelen taraftarlarımızla beraber önce Eskişehir, sonra Karşıyaka ve en sonda Kelkit olmak üzere kazanıp bu ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz” dedi. 

Bekir Ozan Has, sakat yada cezalı oyuncularının olmadığını, Pazar günü sahaya tam kadro çıkacaklarını belirtti. 


Paylaş: