MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Kütahyaspor’a verdiği prim sözünü yerine getirdi. Erbaş, primin 50 bin lirasını takdim etti.

Belediye Kütahyaspor’un final niteliğindeki 3 maç için 150 bin lira prim sözü veren Erbaş, Eskişehirspor karşılaşmasını kazanan futbolculara primin 50 bin lirasını antrenman esnasında verdi.

Takımı Zafertepe sahasındaki antrenmanında ziyaret eden Erbaş, burada yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Daha önce futbolcularımıza vermiş olduğum destek sözümüzü bugün yerine getiriyoruz. Şahsi olarak 150 bin lira prim sözü vermiştik. Bunun 50 bin lirasını şimdi veriyoruz. 100 bin lirayı da daha takdim edeceğiz.”

100 BİN LİRA DAHA SÖZÜ

Prim desteğini sürdüreceğini kaydeden Erbaş, “Eğer futbolcu arkadaşlarımız 3’cü ligden 2’inci lige çıkma sevincini bu şehre yaşatırsa, bu mutluluğu Kütahya halkı olarak yaşadığımız gün ekstradan kendilerine 100 bin lira daha prim vereceğim. Yine daha önce vermiş olduğumuz Kıbrıs gezisi sözümüzü de yerine getireceğiz.” diye konuştu. 

Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak da Erbaş’a bugüne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra yapacağı destekler için teşekkür etti.

Erbaş, temsili çeki taktim ettikten sonra futbolculara tatlı ikramında bulundu.


Paylaş: