MTALE Teşekkür Geldi

Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Sema Aydın ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İlçemizde mesleki eğitimde, başarılı faaliyetleriyle, projeleriyle ve ilçeye sağladığı katkılarla, halkın da taktirini kazanan ve öne çıkan, Müdür Raşit R. Küçükkağnıcı yönetimindeki MTAL’e , Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü ŞENER’den de Tebrik ve teşekkür geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Sema Aydın, Tavşanlı Kaymakamı Hayrettin Baskın Mesleki ve Teknik Anadolu Lİsesini ziyaret etti. Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odasının davetlisi olarak Tavşanlıya gelen Genel Müdür ilçedi mesleki eğitim hakkında bilgi aldı. Yapılabilecek çalışmalar ve mesleki eğitimin geliştirilmesi yönündeki faaliyetler konusunda bilgi alan ŞENEL, mesleki eğitimin her zaman destekçisi olduklarını ifade etti.
Okuldaki atölyeleri gezen Şener ve ekibi Müdür Raşit R. Küçükkağnıcı'dan bilgi aldı.Okuldaki ortam çalışmalarından memnun kaldığını ifade eden Şener Okul Yönetimine teşekkür etti.


Paylaş: