Kütahyadan Geldiler Tavşanlıda Yakalandılar

TAVŞANLI ASAYİŞ SERİ HIRSIZLIK OLAYININ ZANLILARINI YAKALADI.

 
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde meydana gelen seri hırsızlık olayları üzerine harakete geçen Tavşanlı emniyet müdürlüğü  asayiş ekipleri, 2 kişiyi amansız  bir takiple yakaladılar. 3 günde gerçekleşen hırsızlık olaylarını kamera kayıtlarından ve ipuçlarından da takip edilen 2 kişi yakalanarak cezaevine gönderildiler. 
Tavşanlı'da 3 ayrı günde  7 iş yeri ve arabadan çeşitli türde malzeme ve eşyanın çalınmasıyla ilgili  hırsızlık  anları güvenlik kameralarına yansıdı.Görüntülerden teşhis edilen Kütahya'dan geldikleri tespit edilen Muharrem D.  (25) ve Ümit D. (26 ) üzerine, düzenlenen  operasyonla yakalandılar. 
Edinilen Bilgilere Göre ;Çukurköy Sanayi Sitesinde 22- 24 Şubat ve 1 Martta 7 ayrı iş yerinden Demir malzeme, profil demir parçalar olmak üzere 8000-10000 arası değerinde  metal malzeme, atık yağ deposundaki kullanılmış atık yağ ve yakıt filtreleri, demir tellerle çevrili   iş yeri içerisinde i yaklaşık 5-6 tane buzdolabı, 1 araç  teybinin, 1 adet takım çantası gibi materyalleri çalındığı ihbarı üzerine harekete geçen Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  çevrede  ve  iş yeri kameralarında  titizlikle  yaptığı çalışmalarda  Kütahya'dan geldikleri tespit edilen Muharrem D.  (25) ve Ümit D. (26 )'yı hırsızlık şüphelisi olarak gözaltına  aldı. Muharrem D.  (25) ve Ümit D. (26 ) gerekli işlemlerin ardından mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.Hırsızlık anları iş yeri güvenlik kameralarına yansıdı.    


Paylaş: