HİMMET ÖZER TÜRKİYE YÜZYILINDA FİİLEN YERALMAK İSTİYOR

AK Partinin  kurulduğu 2002 yılından  beri, aktif yapılandırma ve geniş kapsamlı bir hizmet alanındaki başarılarıyla takdir edilen İş insanı Himmet ÖZER Kütahya Milletvekili aday adayı oldu. 


Himmet Özer ; Hayatında görev bildiği, “daima daha iyi ve sorunsuz kapılara doğru hep beraber yol almak” hedefleri için aday olduğunu açıklayarak,aday adaylığı sürecinde destek istedi. 


ÖZER duygu ve dileklerini şöyle anlattı; 

AK Partinin kuruluşunda. bu yana, yürekten inanç ve  sevgi ile teşkilatımızın çeşitli kademelerinde,  yönetim kurullarında, belediye meclis üyeliğinde, bugüne kadar aktif olarak gururla görev aldım ve layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. 


Görev aldığım süre zarfında ülkeme, şehrime, liderimize ve partimize en iyi şekilde görev yapmaya özen gösterdim.


Aynı dönemlerde leblebiciler odası başkanlığı, Çukurköy spor klüp başkanlığı, leblebiciler yapı kooperatifi başkanlığı görevlerinde bulundum. 

İki dönem Ak partimizden aday adaylığımı koyduğum süreçte, Tavşanlı Belediye başkanı aday adaylığım sürecinde şimdi de  Ak Parti Kütahya milletvekilliği aday adaylığımı açıklamam sürecinde partime, liderim Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve necip milletimize olan inanç ve güvenim ilk günkü canlılığındadır. 

 Bu inanç ve güvenle Türkiye Yüzyılında, zerre miktarı da olsa pay sahibi olabilmek adına samimiyetle bu yola çıktım. 

Bu yolda bize güç veren ve inanç katan insanların sahsımıza olan güven ve muhabbeti oldu. Bu güven ve muhabbetle yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ve saygılarımı sunarken dün olduğu gibi bugün ve yarında daha güçlü Türkiye yolunda çalışacağımın sözünü 28. Dönem Ak Parti Kütahya milletvekilliği aday adayı olarak veriyor her birinizi muhabbetle selamlıyorum.” 


Paylaş: