Hüseyin Özkan, düzenlediği basın toplantısında, aday adaylığı konusundaki duygularını ve hedeflerini açıkladı.

ÖZKAN, “Türkiye Yüzyılında milletin vekili olarak bu derde ortak olup şehrinin sesi ve hayallerinin paydaşı olabilmek.” İçin Kütahya Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. 

ÖZKAN, ADAYLIĞINI ŞÖYLE AÇIKLADI; 

Şahsım adına milletimize hizmet şuuruyla yola çıkacağımız  bu anlamlı günde  sizlerle birlikte olmaktan onur ve mutluluk duymaktayım. Şahsımı anlatmak gibi bir derdim olmasa da derdimi anlatmak gibi bir amaçla karşınızdayım. Hüseyin Özkan Kütahya Tavşanlı da doğdu, büyüdü, yürüdü. Hayallerini de bu şehir üzerinden kurdu. Toprağında çifçi, Bürosunda memur, vakfında sendikasında gönüllü bir nefer, kahvesinde dost, sokaklarında gönüldaş olmak bu şehirde nasib oldu.İmam hatipli oldu, Büro- Memur-Sen'e, ÖNDER'e başkan oldu. 


Siyaset bilimi üzerine yüksek lisans da yaptı. Fakat en önemlisi siyaseti derdine hizmet olarak görüp gençliğinden bu yana bu dertle dertlenip siyaseti yaşadı.Dertli dostları oldu bu yolda. Dert hakkı tutup kaldırmak ve haktan yana taraf olmaksa taraf olmaktan, dost olmaktan, hesapsız ve samimiyetle yürümekten çekinmedi.


Dertlilere ve dertlere ortak olabilmek adına ulaşılabilir oldu. Ve çoğu zaman anlatandan çok dinleyen olmayı tercih etti. Şimdi bir hayali daha var. Bayrağımızın mazluma umutla daha da güçlü dalgalanacağı Türkiye Yüzyılında milletin vekili olarak bu derde ortak olup şehrinin sesi ve hayallerinin paydaşı olabilmek.Hizmet siyasetini ve haktan yana taraf olmayı herşeyden önde tutan Cumhurbaşkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan'nın  liderliğinde bu derde ortak olup milletimize ve şehrimize Türkiye Yüzyılında daha da güçlü Türkiye'yi yaşayabilme noktasında hizmet edebilmek adına 28. Dönem Ak Parti Kütahya milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum. Bu yolda bizimle aynı  derdi samimiyetle paylaşan tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Hayır duasını eksik etmeyen, yanımızda olan ve bugün burada da bize destek olan dostlarımıza ve basınımıza da teşekkür ediyorum. Türkiye Yüzyılını ve daha güçlü Kütahya ve Türkiye'yi inşa edebilme  yolunda Allah  yar ve yardımcımız olsun. Hepinizi saygı ile selamlıyorum.


Paylaş: