HIRSIZLAR GÖTÜRDÜ, POLİSLER GETİRDİ

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Ulucami mahallesinde, misafirlikten evine dönen C. A. evini darmadağın bulurken eşyalarının ve parasının da olmadığını gördü.Hırsızlık anı kameralara yansıdı.

Polisi arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine hemen harekete geçen ekipler, kısa sürede olayı aydınlattılar.

Edinilen bilgilere göre;

Polis ekipleri, Tavşanlı genelinde ve hırsızlık olayının yaşandığı ev ile çevresinde kapsamlı bir çalışma başlattılar. Evden bir televizyon, bazı eşyalar ve 5 bin TL. Nakit paranın çalındığı belirlendi.

İz süren ve kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, şüpheli şahısların çalındığı belirlenen malzemelerle görüntülerine ulaştılar.

Tavşanlı Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin çalışmaları neticesinde şüpheli şahıslar tespit edildi. E.E ve İ.D isimli şüphelileri tespit eden polis ekipleri şahısları yakalayarak gözaltına aldılar. Çalındığı bildirilen televizyon, mutfak eşyaları ve nakit parayı ele geçirdiler.

Şüpheliler, İkamet içerisinden 5000 TL, televizyon ve mutfak eşyası çaldıklarını itiraf ettiler. Çalınan para ve malzemeler, sahiplerine teslim edildi. E.E ve İ.D. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.


Paylaş: