Kütahya’nın Gediz ilçesinde yerli ve milli otomobili Togg’u görmek isteyen vatandaşlar izdiham oluşturdu.

 

AK Parti İl Başkanı tarafından ilçelerde de vatandaşların görmesini sağlamak için Gediz’e getirilen Gemlik Mavisi Togg Gedizli vatandaşlarla buluştu.

Önce AK Parti seçim bürosu önünde vatandaşlarla buluşturulan araç daha sonra yoğun ilgi nedeniyle 2 saatlik bir gecikmenin ardından güçlükle Belediye binası önüne getirildi.

Belediye binası önünde uzun zaman bekleyen vatandaşlar Togg otomobil ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı izdiham oluştu.

Burada bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Erkan ise, “ Togg aracımıza kavuştuk. Yerli ve milli aracımız bugün Gediz’de. Gedizli hemşerilerimizle buluştuk. Bu gururu hep birlikte o kadar büyük bir coşkuyla yaşıyoruz. İmkân olsa da TCG Anadolu’yu burada gösterebilsek. Onu inşallah İzmir’de göreceğiz. İhalarımızı, SihalarımızıTEKNOFEST’te gördük. İmkanımız dahilindeTogg’u bugün Gediz’e getirdik. Bunun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bu fırsatı bize verdiği için İl Başkanımız Mustafa Önsay’a da teşekkür ediyorum. Togg’a ilçemizde yoğun bir ilgi var, yoğun bir teveccüh var. Bu ilgiye çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Togg’un Gediz’e gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Her zaman dediğimiz gibi yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan yapar diyoruz. Yerli ve milli olan aracımızı gururla tüm şehirlerimizde tanıtmaya devam ediyoruz. Duygulanmamak elde değil. Yapılan hizmetlerimizi görmezden gelen, yok etmek isteyen karşıda bir güruh var. Allah bunlara inşallah fırsat vermez. Yaparsa AK Parti yapar” ifadelerini kullandı.

Togg’un Gediz’e gelmesinden çok mutlu ve gururlu olduklarını belirten AK Parti Gediz Kadın Kolları Başkanı İsmi Naz Kandemir, “Buna vesile olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ederiz. Türkiye yüzyılına çok güzel bir giriş yapacağız inşallah. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Kadın kollarımızla birlikte Togg ile fotoğraflarımızı aldık. Çok mutluyuz gururluyuz. Gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

İki saat boyunca belediye önünde kalan Togg otomobil bu sürede Gedizliler tarafından dikkatle incelendi.

 


Paylaş: