Tavşanlı’ya deprem bölgesinden gelen ailelerin çocuklarına yönelik moral programı organize edildi.

ARTEMİS organizasyon salonunda yapılan programa Tavşanlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yetkikileri, SANDER (Sağlıklı Nesiller Derneği), TDV yetkilileri Tavşanlı Şubesi , deprem bölgesinden İ gelen depremzede aileler ve çocukları katıldılar. 

Programda çocuklar gönüllerince eğlendiler. Tavşanlı Müftüsü Mevlüt Hakan’ın eşi Kükürtlü  Kuran Kursu Öğreticisi Emine Asan depremzede  yaptığı konuşmada “Allahtan bir daha böyle acılar yaşatmamasını” diledi. Depremzede ailelere her türlü ihtiyaçları için müftülük ve Türkiye Diyanet Vakfı olarak hazır olduklarını söyledi. Programda Depremzede çocuklarla pasta kesildi, ardından palyaço gösterileri sunuldu. 

Artemis Organizasyon oyun salonunda gönüllerince eğlenirken yaşadıkları mutluluk gözlerine yansıdı. Çocuklara TDV Tavşanlı Şubesi tarafından pamuk şeker ikram edildi. Program vesilesi ile 11 değişik ilden  gelen aileler de birbirleriyle tanışma fırsatı buldular.Programda depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için dualar edildi.

 


Paylaş: