Alt Yapı Basketçilerine Moral Programı

Tavşanlı Akıcıncılarspor erkek-kız basketbol altyapı takımı oyuncuları moral programında bir araya geldi.

Artemis Oyun ve Eğlence merkezinde yapılan programda öğrenciler hem öğrendi hem eğlendi. Tavşanlı Sağlık Kabini İşletmecisi Hemşire Betül Akkaya tarafından spor yaralanmalarında dikkat edilmesi gereken hususlar ve ilk yardım konulu sunum ve uygulamalı kısa eğitim verildi. Eğitimin ardından şehitlerimizin anısına öğrencilere fidan ve Tavşanlı Müftülüğü tarafından Vatanımı seviyorum adlı kitap hediye edildi.

Daha sonra öğrenciler doyasıya eğlendi.Artemis Oyun ve Eğlence Merkezi Müdürü Reşat Kara böylesi bir program düzenlemekten memnuniyet duyduklarını ifade etti. Akıncılarspor Basketbol Alt yapı antrenörü Abdullah Çınar Gazetemize verdiği açıklamada;“ Basketbolda alt yapıya önem veren bir kulübümüz var. Alt  yapı oyuncularımıza okullarında ara tatile girmesi ile birlikte moral ve motivasyon olması için bir program düzenledik.

Tavşanlı Sağlık Kabini İşletmesi Hemşire Betül Akkaya Hanım tarafından ilk yadım eğitimi verildi. Program sonunda oyuncularımız doyasıya eğlendiler. Sezon öncesi moral ve motivasyon eğlencesi düzenleyen Artemis Oyun ve Eğlence Merkezi Müdürü Reşat Kara Bey'e  ve ilk yardım eğitimi veren Betül Akkaya Hanıma teşekkür ederiz. Çocuklarımız hem eğlendiler hem de ilkyardım konusunda bilinçlendiler.” dedi.


Paylaş: