Akıncılarsporda Hedef Şampiyonluk

Bölgesel Amatör 12.grupta ilimizi ve Tavşanlımızı temsil eden ilk yarının flaş takımı Akıncılarspor ikinci hazırlıklarına devam ediyor.

Karakova Sentetik sahada hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz yaptığı nokta transferlerle ikinciye yarıya hazırlanıyor. Y

 

Teknik Direktör Hakan Aygören gazetemize yaptığı açıklamada ikici çalışmalarının ilk etabının Tavşanlı’da ikinci etabının Antalya’da yapılacağını söyledi.Aygören ;

 

“ Takımın başına 5. Hafta geldik. 9 maçtır namağlubuz iyi takımlarla oynadık. İçerde ve dışarda güçlü rakiplerimizi 1. Ve 2.yi yendik. Yolumuza dolu dizgin devam ediyoruz.9 maçtır yenilmezlik serimiz var .İkinci yarıda bu seriyi devam ettirip lige en üstte bitirmek istiyoruz. Hazırlıklara 2 gün önce başladık. Yeni  transferlerimiz var.5’i bugün takıma katıldı. Birinci hazırlık dönemi burada ikinci hazırlık dönemi Antalya’da devam edecek.3  tane orta saha oyuncusu aldık, 2 tane kenar oyuncumuz var, bir tanesini aldık  diğeri ile görüşmeler devam ediyor. Nokta transfer yapmak istiyoruz. Aldığımız  yeni oyuncular var. İstediğimiz oyuncuları transfer ettik. Yönetimimize de  teşekkür ediyorum. Üzmediler bizi. İstediğimiz oyuncuları takımımıza kazandırdılar.

AA

 

İkinci yarıdaki hedef şampiyonluk. Şu an 4. Sıradayız, liderle 9 puanlık bir fark var. İkili averajda iki takımında üstündeyiz.Bu saatten sonra hedef şampiyonluk transferlerimizde  o yönde.” İfadelerine yer verdi.

 

 


Paylaş: