AK Parti Kütahya Teşkilatları, seçime saatler kala yaklaşık 500 traktörle konvoy düzenledi.

 

Kütahya-Eskişehir yolu Sera alış veriş merkezi önünde başlayan kilometrelerce uzunluktaki konvoy Zafer Meydanı’na ulaştı.

AK Partili milletvekili adaylarının her biri traktör üzerinde vatandaşları selamlarken vatandaşla da adaylar ile konvoya ilgi gösterdi.

Seçim şarkıları ve kornalar eşliğinde yol alan konvoyu evlerinin cam ve balkonlarındaki vatandaşlar da ilgi ile izledi.

İl Başkanı Mustafa Önsay, partisinin Zafer Meydanı’ndaki standın önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, konvoyu üretici ve çiftçilerin talebiyle düzenlediklerini belirtti.

Konvoya gösterilen ilgili için herkese teşekkür eden Önsay, şunları söyledi: “Çiftçilerimiz 5’inci sıra adayımız Altuğ Bey'e destek vermek istediklerini, kendilerinin AK Parti döneminde yapılan hizmetlerden, kendilerine verilen desteklerden,tarımın ve hayvancılığın geldiği noktada memnuniyetlerini dile getirmek istediklerini söyleyerek partimize geldiler. Biz de bu organizasyonu düzenlemiş olduk. Ben buradan tüm Kütahyalılara seslenmek istiyorum. AK Parti olarak biz bütün hizmeti tabana yaymanın, köylüsüyle, çiftçisiyle, dar gelirlisiyle, asgari ücretlisiyle bütün bir halkırefaha ulaştırmanın gayretini ve mücadelesini veriyoruz.İnşallah yarın da aziz milletimiz bundan önce olduğu gibi 15 seçimde de gösterdiği gibi yine partimizin ve Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında duracak. Kütahya olarak nasıl biz kuruluşun ve kurtuluşun şehri olduysak Türkiye Yüzyılı’nın şehri de olabiliriz. Bunun için hemşehrilerimizin oylarını birtakım lüzumsuzlara ve çöpe atmamalarını istiyoruz. O yüzden herkesi partimize desteklemeye davet ediyorum. İnşallah bizim bu yeni genç ve dinamik ekibimizle şehrimizi 5 yılda çok daha iyi noktalara taşıyacağız.”

Seçim sürecinin kazası ve belasız atlatılmasını da temenni eden Önsay, “Seçimden sonra da yürüyüşümüz, istikametimiz, istikrarımız devam edecektir” dedi.

Atatürk Bulvarı ve Menderes Caddesi boyunca devam eden konvoy AK Parti İl Başkanlığı önünde sona erdi.

 


Paylaş: