Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan Kütahya’ya gelerek vatandaşlarla buluştu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, 28 şubatın karanlığına götürecek olan inanç özgürlüğü alanında ki kazanımların kaybedilmesine yol açan 7’li masaya Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde dur denilmesinin önemli olduğunu söyledi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı 

Erbakan, Sevgi yolu girişinde partililer tarafından coşku ile karşılandı. Erbakan, Kütahya Sevgi yolunda vatandaşlarla bir araya gelirken, esnaflarla kısa süre sohbet etti. 

Sevgi yolunda bir esnaf tarafından kendisine ikram edilen simit’ten bir parça alan Erbakan, teşekkür ederek daha sonra esnafları selamlaydı ve partisinin standına geçti. 

Burada vatandaşlara seslenen Erbakan, ekonomide mutluluk ve bereket için, yönetimde adalet için, şahsiyetli bir dış politika ve şahsiyetli bir duruş için, önce ahlak ve maneviyat anlayışını devlet kurumlarında ve ülkemizde hakim olması için hep birlikte Kütahyalılar olarak  milli görüş meclise, yeniden Refah meclise dediklerini söyledi.  

Doğruyu destekleyen, yanlışlara dur diyen milli görüş olarak mecliste görevini ifade edeceklerini söyleyen Erbakan, 28 şubatın karanlığına götürecek olan inanç özgürlüğü alanında ki kazanımların kaybedilmesine yol açan 7’li masaya Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde dur denilmesinin önemli olduğunu, ayrıca 21 yıl aradan sonra milletin sesi olan milli görüşün yeniden meclise taşınması için de Yeniden Refah Partisine oy verilmesi gerektiğini vurguladı. 

Erbakan sözlerinin sonunda ittifakta oldukları için baraja takılmadıklarını da hatırlatarak “Baraj yok, Yeniden Refah var” ifadelerini kullandı. 

Erbakan’ın konuşmasının ardından Milletvekilleri Adayları Erbakan’a hediye takdiminde bulundular.  


Paylaş: