Emet il軻si 3 Eyll ilkokulunca hazrlanan "K錮k yreklerden 43 byk kahraman" isimli gsteri renci ve velilerden tam not ald.

3 EYLワL ンLKOKULU誰DAN

 

Emet ilçe Milli Eitim müdürü Bilal ゙en’inde katld gecede  minik örenciler Milli Kahramanlarmz

” Mustafa Kemal Atatürk ,Mehmet Akif Ersoy,Nene Hatun,Ulubatl Hasan, Tayyar Rahime,Nene hatun,Seyyit Onba,Halime Çavu,Halide Edip Advar,Sabiha Gökçen “  yannda Türk Kültüründe yer etmi;” Hacivat,Karagöz,Yunus Emre, Mevlana,Evliya Çelebi,Mimar Sinan ,Piri Reis “ gibi 43   adn tarihe altn harflerle yazdrm kahramanlarmz canladrdlar.Ayrca gedece Kelolan Nasrettin Hoca gibi masla Kahramanlarmz da canlandrld.

 

Tarihimizdeki ilklerin ve kahramanlklarn en iyi ekilde alglanabilmesi, gelecek kuaklara doru ekilde aktarlmas kültürümüzün korunmas açsndan büyük bir önem arz ettiini ifade eden Emet ンlçe Milli Eitim müdürü Bilal ゙en ;”Bu bilinçle 3 Eylül ンlkokulu örencilerimiz  bu deerlerimizi aktarmak amacyla “KÜÇÜK YÜREKLERDEN 43 BÜYÜK KAHRAMAN” isimli gösteriyi sundular. Büyük bir katlmla gerçekleen program veli ve örencilerimizce büyük beeni toplad. Okul Müdürümüz Mehmet Tavac emei geçen örenci ve öretmenlerimizi tebrik ediyorum “dedi.

 


Payla: 

Okur Yorumlar

Kfr, hakaret i軻ren; dil, din, rk ayrm yapan; yasalara aykr ifade ve beyanda bulunan ve tamam byk harflerle yazlan yorumlar yaynlanmayacaktr. Neleri kabul ediyorum: ip adresimin kaydedileceini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle pa ylalacan, yazlan yorumlarn sorumluluunun tarafma ait olduunu, yazmn, yetkililerce, fikrim sorulmakszn yayndan kaldrlabileceini bu siteye girdiim andan itibaren kabul etmi saylrm.

Yorum Yaz